Головна сторінка
top
Left
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
 

Klient
 

 

Починаючи розмову про Клієнтів справедливим буде спочатку згадати  Партнерів, а якщо при цьому це ще й власний засновник!.....Тут закінчуються будь-які порівняння та хвалебні слова. Це просто наша матуся:

Фінансова компанія "ДЕКРА" зареєстрована 04 квітня 1997 року в м. Івано-Франківську в формі Товариства з обмеженою відповідальністю. Має Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку  на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, а саме: діяльності по випуску та обігу цінних паперів, здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів; Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку  на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, а саме діяльності з торгівлі цінними паперами, діяльності з управління цінними паперами.

 Партнери: 

ЗАТ«Інфраструктура Відкритих Ключів» було засновано на початку 2005 року. Нині компанія - є одним з лідерів у впровадженні технологій електронного цифрового підпису та криптографічного захисту інформації на національному ринку. ЗАТ «ІВК» за період свого існування здобуло репутацію серйозної далекоглядної компанії. Спектр послуг та продуктів нашої компанії є найповнішим та найбільш якісним, про що свідчать нагороди.

"Енран Телеком" входить до складу крупного українского фінансово-промислового концерну "Енран", являє собою системного інтегратора в галузі побудови сучасних інформаційних систем для великих підприємств та корпорацій з напрямом діяльності: проектування, розробка, постачання, запровадження, навчання, супроводження.

В Івано-Франківській області розпочата акція «Вдячне Прикарпаття», за підтримки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Миколи Палійчука, метою якої є виявлення закономірної вдячності мешканців області за ту величезну допомогу, яку надали і продовжують надавати постраждалій від повені Івано-Франківщині інші регіони України.

Заснована у 1996 році, Адвокатська компанія "Павленко, Стаценко і Осінчук" є однією з найкомпетентніших та найсолідніших юридичних фірм у Львові та західному регіоні України. Наша Компанія спеціалізується у питаннях:  корпоративного права; контрактного права; міжнародного приватного права; представництва інтересів осіб в суді.

Europarts Group – один з Європейських лідерів в області дістріб'юциї частин до друкуючої і комп'ютерної техніки. На сьогоднішній день

ТОВ "ЄВРОПАРТС УКРАЇНА" авторизований постачальник запасних частин Hewlett-Packard в Україні. Сайт компанії

http://www.euro-parts.com.ua

Logicom Solution гуртовий   дістріб'ютер Комп'ютерної периферії, витратних матеріалів, джерел безперебійного живлення, телефонії.  Авторизований постачальник техніки OKI .

Сайт компанії: http://www.logicom.kiev.ua

 

Клієнти, тепер їх 45
     

bottom